PT530
Επιτηρητής υπότασης μονοφασικός με ρυθμιζόμενο χρόνο επανεκκίνησης 1-15min, (ράγας)
Μονοφασικός επιτηρητής τάσης µε ρυθµιζόµενο χρόνο επανεκκίνησης.
SKU:
PT530
Κατηγορία: Επιτηρητές Επιπέδου Τάσης
Περιγραφή
Μονοφασικός επιτηρητής τάσης µε ρυθµιζόµενο χρόνο επανεκκίνησης (1 ως 5min).
Απενεργοποιεί το Relay όταν η τάση πέσει κάτω από τα 168VAC ή διακοπεί ο ουδέτερος.
∆ιατίθεται για στήριξη σε ράγα, έχει πλάτος 1 στοιχείο (DIN rail 1M).
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
| Επιτρεπόμενη υπόταση | Προρυθμισμένη 168V AC |
| Τροφοδοσία | L + N |
| Περιοχή τάσης λειτουργίας | 160 – 260V AC |
| Χρόνος επανεκκίνησης | Ρυθμιζόμενος 1 – 5min |
| Έξοδος Relay | Επαφή C.O. / 250V / 8A-AC1 |
| Οπτικές ενδείξεις | ON – OUT |
| Τρόπος σύνδεσης | Σε κλέμες με καλώδια 2,5mm2 max |
| Περίβλημα | Πλαστικό Κουτί ράγας 1M / 90x58x19mm / IP20 |
Περιεχόμενα Σετ
