PT538
Επιτηρητής ασυμμετρίας & διαδοχής τριφασικός, με ρυθμιζόμενους χρόνους επανεκκίνησης και αδράνειας (ράγας)
Τριφασικός επιτηρητής ασυµµετρίας φάσεων, µε ρυθµιζόµενη ασυµµετρία και έλεγχο διαδοχής φάσεων.
SKU:
PT538
Κατηγορία: Επιτηρητές Ασυμμετρίας
Περιγραφή
Τριφασικός επιτηρητής ασυµµετρίας φάσεων, µε ρυθµιζόµενη ασυµµετρία 5-15% και έλεγχο διαδοχής φάσεων.
Έχει ρυθµιζόµενο χρόνο επανεκκίνησης (0,1 ως 20s) και χρόνο αδράνειας (0,1 ως 20s).
Απενεργοποιεί το Relay όταν η ασυµµετρία µεταξύ των φάσεων υπερβεί το ρυθµισµένο όριο ή διακοπεί o ουδέτερος.
∆ιατίθεται για στήριξη σε ράγα, έχει πλάτος 2 στοιχεία (DIN rail 2M).
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
| Επιτρεπόμενη ασυμμετρία | Ρυθμιζόμενη 5 – 15% |
| Τροφοδοσία | L1 – L2 – L3 +N |
| Περιοχή τάσης λειτουργίας | 150 – 300V AC |
| Χρόνος καθυστέρησης | Ρυθμιζόμενος 0,1 – 20s |
| Χρόνος αδράνειας | Ρυθμιζόμενος 0,1 – 20s |
| Έξοδος Relay | Επαφή C.O. / 250V / 8A-AC1 |
| Οπτικές ενδείξεις | Phs.Seq. – Asm – ON – OUT |
| Τρόπος σύνδεσης | Σε κλέμες με καλώδια 2,5mm2 max |
| Περίβλημα | Πλαστικό Κουτί ράγας 2M / 90x60x36mm / IP20 |
Περιεχόμενα Σετ
